پورتال golestan
کدمطلب: GoU5GaCz      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۸:۳۶:۲۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۴
معاون آموزش ابتدایی گلستان:

بیش از 27 هزارنفر نوآموز شناسایی و جذب شدند

سومین کارگروه شورای آموزش و پرورش معاونت آموزش ابتدایی با موضوع جذب حداکثری نوآموزان پیش دبستانی با حضور اعضا و کارشناسان آموزش ابتدایی در اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار گردید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان ؛ سیده هما عقیلی معاون آموزش ابتدایی استان ضمن تشکر از همکاری و تلاش همکاران در جهت جذب حداکثری نوآموزان بیان داشتند : نسبت به شناخت نوآموزان و جذب در این دوره نیاز به یک بسیج همگانی می باشد.  

در ادامه عباس نظام دوست رئیس اداره دوره دوم آموزش ابتدایی استان هدف از برگزاری این جلسه را تبادل تجربه و پیدا نمودن راهکارهای مفید برای سال تحصیلی جدید عنوان نمود و در ادامه بیان داشتند : ارائه و بیان پیشنهادها و طرح چالش های موجود در شهرستان ها در خصوص موفقیت ها و در مواردی عدم موفقیت در جذب حداکثری نوآموزان پیش دبستانی به یکدیگر در جهت یافتن راه حل های مناسب بسیار مفید می باشد.

سپس حاجی کریم  رئیس اداره پیش دبستان و دوره اول آموزش ابتدایی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد استان و شهرستان ها در سال گذشته تصریح کرد :  قرارداد استان در سال گذشته 26500 نوآموز بود که با همکاری شهرستان ها و استفاده از روش های گوناگون این رقم به 27  هزارو 593 نفر نوآموز رسیده است.

در ادامه کارشناسان شهرستان ها یی که بیشترین جذب را داشتند از تجارب خود در سال گذشته و سایرین نیز از مشکلاتی که در این راه وجود داشت مطالبی را عنوان نمودند.

درپایان رضایی کارشناس مسئول امور شوراها و کارشناس پیش دبستانی غیر دولتی اداره مشارکت ها به سوالات همکاران در حوزه غیر دولتی پاسخ داد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه