پورتال golestan
کدمطلب: vyM1SoOt      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۶:۵۵:۴۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۲
مدیر کل آموزش وپرورش گلستان :

21 هزارو 261 نفر روز در مراکز اسکان تابستانی آموزش وپرورش گلستان پذیرش شدند

تعداد941 کلاس ، 17 پایگاه جهت پذیرش و اسکان مسافرین فرهنگی و کارکنان دولت برای تابستان 1396 درنظر گرفته شده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان ، محمدرضا وطنی رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش گلستان از پذیرش 21 هزارو 261  نفر روز در مراکز اسکان مسافرین تابستانی خبرداد.

رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش گلستان افزود:از ابتدای فعالیت ستاد های اسکان تا کنون تعداد5 هزارو 686  خانواده از مسافرین فرهنگی و غیر فرهنگی پذیرش شده اند.

مدیر کل آموزش و پرورش گلستان خاطرنشان کرد: تمهیدات و مقدمات لازم در17پایگاه پذیرش انجام شده تا مسافرین فرهنگی و غیر فرهنگی در اسرع وقت پذیرش شوند.

رئیس ستاد اسکان فرهنگیان آموزش و پرورش گلستان در تشریح وضعیت کلاس های درنظرگرفته شده برای اسکان تابستان 96 گفت: از941 کلاس در نظر گرفته شده تعداد206  کلاس به صورت ویژه، تعداد 584 کلاس به صورت نوع الف و 151  کلاس به صورت نوع ب تجهیز شده اند.همچنین 2 باشگاه فرهنگیان در شهرستان های گرگان و گنبد و یک خانه معلم ساحلی در شهرستان بندر گز وجود دارد و آماده پذیرایی از میهمانان فرهنگی است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه