پورتال golestan
کدمطلب: 0fSqJTmU      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ ۰۸:۳۸:۰۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۲
محمدرضا وطنی مدیرکل آموزش وپرورش گلستان خبرداد:

دو برابرشدن رشد میانگین نمره کتبی سال سوم متوسطه استان نسبت به کشور

بعد از 4 سال تلاش،رتبه ی آموزشی گلستان با 18 پله صعود،در جایگاه نهم کشور قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان گلستان،محمدرضا وطنی از رشد 18 پله ای در آموزش استان خبرداد و افزود: بعد از 4 سال تلاش،رتبه ی آموزشی استان با 18 پله صعود،در جایگاه نهم کشور قرار گرفت.

محمدرضا وطنی مدیرکل آموزش و پرورش استان تاکید کرد: در حال حاضر گلستان از 31 عنوان درسی ، 21 عنوان بالاتر از میانگین کشوری است و قطعاً این اتفاق مهم حاصل تلاش همه ی همکاران در سراسر استان و همراهی و همدلی خانواده های دانش آموزان است.

وطنی افزود:از آنجایی که 25 درصد نمره دانش آموزان در امتحانات نهایی در سرنوشت خروجی آنان و در رقابت کنکور تاثیر مستقیم دارد، لذا رشد آموزشی از مهمترین ارکان در تعیین آینده تحصیلی دانش آموزان است.

مدیرکل آموزش وپرورش گلستان گفت: درحال حاضر میانگین معدل کتبی دانش آموزان سال سوم متوسطه نسبت به سال گذشته نزدیک به یک نمره رشد داشته و جزء 9 استان برتر کشور شده ایم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه