پورتال golestan
کدمطلب: K8D508Hr      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۰۸:۵۰:۳۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۲
مدیرآموزش وپرورش شهرستان گالیکش خبرداد:

دانش آموزان گاليكشي در مسابقات استاني قرآن،عترت و نماز درخشیدند

با برگزاري مسابقات استاني قرآن، عترت و نماز دانش آموزان گاليكشي موفق به كسب مقام هاي اول تا سوم اين دوره شدند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي اداره کل آموزش وپرورش گلستان به نقل از مديريت آموزش و پرورش شهرستان گاليكش ب نفرات برتر مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان دوره متوسطه اول و دوم اعلام گرديد.

 مسابقات قرآن،عترت و نماز دانش آموزان و فرهنگيان در رشته هاي نه گانه قرائت تحقيق،ترتيل،حفظ عمومي،حفظ پنج،ده و بيست جزء ، حفظ كل مفاهيم،مداحي،صحيفه سجاديه،نهج البلاغه،اذان،احكام و انشاء نماز، با هدف انس و الفت دانش آموزان به قرآن، اهل بيت(ع) و نماز  و افزايش انگيزه و تشويق و ترغيب دانش آموزان به قرآن، اهل بيت و نماز و افزايش انگيزه و تشويق  و ترغيب دانش آموزان به مباحث اخلاقي  دين مبين اسلام در سه مرحله آموزشگاهي، منطقه اي و استاني برگزار گرديد.

خسروی افزود: مرحله آموزشگاهي در آذرماه، مرحله شهرستاني در بهمن ماه برگزار شد  و در نهايت 33 نفر از دانش آموزان دختر و پسر برگزيده شهرستان در ارديبهشت ماه در شهرستان هاي آزادشهر و علي آباد با يكديگر به رقابت پرداختند و در اين بين شش نفر از دانش آموزان شهرستان موفق به كسب رتبه هاي برتر استاني شدند.

بر اساس اعلام اداره كل آموزش و پرورش استان گلستان در رشته اذان، سيد مهدي ميرزايي دانش آموز دوره متوسطه اول موفق به كسب مقام نخست استان شدند.

در رشته حفظ كل قرآن، همراه آخوندزاده دانش آموز دوره متوسطه اول، در رشته صحيفه سجاديه، مهدي قربانپور و در رشته اذان جواد بيات كوهسار دانش اموزان دوره متوسطه دوم،در رشته قرائت تحقيق معصومه تولي، دانش آموز دوره متوسطه اول موفق به كسب مقام دوم استان و در رشته حفظ عمومي آسيه  براهويي دانش آموز دوره متوسطه دوم موفق به كسب مقام سوم استان شدند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه