پورتال golestan
کدمطلب: hW4rFc87      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ ۲۲:۲۵:۰۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۵۵
مدیرکل آموزش وپرورش استان گلستان:

امروز باید مجلس و مردم بیش از پیش درکنار آموزش وپرورش قرار بگیرند.

جلسه ی شورای اداری آموزش پرورش استان گلستان برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان گلستان،محمدرضا وطنی در جلسه شورای اداری ضمن قدردانی از زحمات دکتر فانی وزیر پیشین وزارت آموزش وپرورش،ایشان را مردی بااخلاق و خدوم به مردم و جامعه به ویژه قشر فرهیخته فرهنگیان عنوان نمودو تاکید کرد: امروز باید مجلس و مردم بیش از پیش درکنار آموزش وپرورش قرار بگیرند.

مدیر کل آمومزش وپرورش گلستان ابراز امیدواری کرد:با رأی اعتماد مجلس به کاندیدای معرفی شده رئیس جمهور، با توجه به شرایط کنونی و آغاز سال تحصیلی، می شودآموزش وپرورش را در تحقق اهداف تعیین شده خود، یاری کرد.

ایشان در ادامه، دکتر آشتیانی را چهره ای علمی،کاردان، آشنا با مسائل آموزش وپرورش عنوان نمود و افزود:در توانمندی ایشان تردیدی نیست و قطعاً حضور ایشان به عنوان سکان دار وزارت آموزش وپرورش می تواند راه گشای بسیاری از مشکلات باشد.

در ادامه این جلسه، مسائل، مشکلات، موفقیت ها و ناکامی های سال تحصیلی گذشته مورد بحث و بررسی همکاران قرار گرفت و پیشنهادهایی برای بهتر شدن وضعیت کنونی آموزش وپرورش استان، از سوی همکاران ستادی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه